Technologický startup bývalých studentů ČVUT s produktem Intellmaps digitalní dvojče je finalistou soutěže Startup Night

26. 04. 2023


Jsme nadšeni, že naše firma specializující se na digitální dvojčata budov a infrastruktury byla vybrána s naším produktem Intellmaps digitalní dvojče jako jeden z pěti finalistů na prestižní soutěži startupových a inovativních řešení Startup Night. Naše prezentace, která proběhla v rámci slavnostního finálového večera dne 25.4.2023, se setkala s velkým úspěchem. Rádi bychom zdůraznili, že jsme reprezentovali ČVUT, naši alma mater. Naše digitální dvojče budov a infrastruktury s názvem Intellmaps umožňuje zvýšit efektivitu a snížit náklady v oblasti správy budov a infrastruktury.

Chceme poděkovat organizátorům a porotě za tuto příležitost a těšíme se na další kroky a výzvy, které nás čekají. Pokud máte zájem dozvědět se více o našem produktu Intellmaps digitalní dvojče, navštivte naše webové stránky. Rádi vám poskytneme další informace o našich službách a odpovíme na vaše dotazy.