Intellmaps digitální dvojče

Zaměříme vaše budovy a haly mobilním laserskenem současně s nasnímáním StreetView. Vložíme existující data, jako jsou naskenované plány budov nebo CADové výkresy, vedení kabelů, prvky IoT i pohybující se objekty. Vytvoříme 2D plány podlaží nebo 3D BIM. Tyto informace integrujeme do online aplikace, kterou můžete mít snadno dostupnou v cloudu. Tím získáte komplexní a efektivní nástroj pro úsporu vašeho času a finančních prostředků. Pro více informací, jak se připojit k našim spokojeným zákazníkům, nás prosím kontaktujte.


Intellmaps digitální dvojče
pro firmy 

Digitalizace budov usnadňuje firmám jinak neefektivní a složitou práci s papírovými podklady a komplikovanými datovými soubory. Přechod k digitalizaci nejen budov, ale celých provozů je v souladu se současnými trendy, zejména konceptem Průmysl 4.0.

TO MĚ ZAJÍMÁ

Intellmaps digitální dvojče
pro města

Ve státní a veřejné správě chybí u většiny subjektů jakákoli stavební dokumentace. Pokud nějaká data existují, pak buď v papírových pokladech, pdf souborech, nebo ve složitých datových formátech, které neumožňují snadnou práci a sdílení. My nabízíme řešení.

TO MĚ ZAJÍMÁ

Kontaktujte naše experty

Chcete se dozvědět více o našich technologiích, řešeních a službách? Napište nám!